سهام غصینو

سهام غصینو
ردیف عنوان توضیحات
1 نام شرکت صنعتي‌ مينو
2 نماد بورسی غصینو
3 سال تاسیس 1350
4 پذیرفته شدن در بورس 1390
5 بازار بازار دوم فرابورس
6 موضوع فعالیت تولیدی بازرگانی
7 گروه محصولات غذايي و آشاميدني به جز قند و شكر
8 محصولات و خدمات بیسکویت / آبنبات / کارمل / تافی
9 سهامداران (عمده) شركت اقتصادي وخودكفايي آزادگان (80.05%) / موسسه فرهنگي هنري پيام آزادگان (11.1%)

سهام غصینو : گروه صنعتی مینو

 نام یک هلدینگ است که در سال ۱۳۳۸ خورشیدی توسط علی خسروشاهی بنیان نهاده شد و در ۱۶ آبان همان سال فعالیت تولیدی خود را با تأسیس شرکت صنعتی پارس مینو آغاز کرد سپس با تاسیس شرکت خوراک، جهت توزیع مواد غذایی و دارویی و شرکت صنعتی مینو جهت تولید مواد غذایی در استان زنجان و اخذ لیسانس تولید از شرکتهای معتبری چون ساندوز سوئیس، بوتس و سرل انگلستان در گروه اقلام دارویی و اورال فرانسه در بخش آرایشی و بهداشتی توسعه یافت. گروه صنعتی مینو در حال حاضر به صورت هلدینگ و زیر نظر شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان اداره می شود که متشکل از ۱۲ شرکت حقوقی مستقل است و این شرکتها در محورهای ذیل فعالیت دارند:

تولید انواع مواد غذایی شامل انواع شکلات و ویفر، اسنک، چوب شور، آدامس، تافی، آبنبات، کیک، نوشابه، آب معدنی و آب میوه

تولید محصولات دارویی شامل انواع شربت، قرص و پماد، تولید محصولات آرایشی و بهداشتی شامل انواع شامپو، کرم، عطر، ادوکلن و غیره

توزیع مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی تولید شده توسط شرکتهای گروه صنعتی مینو و حدود ۶۰ شرکت تولیدی دیگر در سطح ایران توسط ۲۰ مرکز پخش

صادرات مواد غذایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی تولید شده توسط شرکتهای گروه صنعتی مینو

بنیادی : پتروشیمی شفن در آخرین گزارش فروش منتهی به اردیبهشت ماه افزایش فروش 150 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است . همچنین سود محقق شده به ازای هر سهم در پایان سال گذشته مبلغ 63000 ریال به ازای هر سهم بوده است.

بنیادی : غصینو در آخرین گزارش فروش منتهی به اردیبهشت ماه 1400افزایش فروش 95 درصدی را نسبت به فروردین ماه داشته است . همچنین سود محقق شده به ازای هر سهم در پایان سال گذشته مبلغ  3067ریال به ازای هر سهم بوده است.

اشتراک گذاری :
پنل کاربری ثبت نام
تحلیل ها وبلاگ