سهام پترول

سهام پترول
ردیف عنوان توضیحات
1 نام شرکت گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان
2 نماد بورسی پترول
3 سال تاسیس 1389
4 پذیرفته شدن در بورس اردیبهشت ماه 95
5 بازار بازار دوم بورس
6 موضوع فعالیت تولیدی بازرگانی
7 گروه محصولات شیمیایی
8 محصولات و خدمات پتروشيمي لردگان66% / پتروشيمي جم4% / صنايع پتروشيمي کرمانشاه20% / پتروشيمي ممسني67% / پتروشيمي کازرون61% / پتروشيمي اروميه78%

سهام پترول - گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان

 در سال89 با سرمایه یکصد میلیارد ریال بصورت سهامی عام در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسیده است سال مالی شرکت از اول مهر ماه هر سال شروع و پایان شهریور سال بعد پایان می پذیرد. این شرکت در سال 90 با نماد "پترول" در بازار فرابورس پذیرش شده است و سرمایه شرکت در شرف افزایش به مبلغ 10.000 میلیارد ریال قراردارد.

فعالیت اصلی شرکت ، سرمایه گذاری در سهام شرکت هایی است که در زمینه تهیه و تولید مواد و محصولات پتروشیمی ، شیمیائی و فرآورده های فرعی آنها از مرحله قبل از بهره برداری تا تولید فعال هستند .

گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان علاوه بر حضور در بازار سرمایه در حال حاضر دارای سهام مدیریتی در شرکت های پتروشیمی کرمانشاه ، جم وشیراز می باشد.

موضوع فعالیت های اصلی :

 تهیه و تولید انواع مواد و محصولات پتروشیمی و شیمیایی و فرآورده های فرعی آن ها که از مواد خام آلی اعم از گازهای طبیعی و هیدروکربن ها به دست می آید.

- خرید و تامین مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه و تولید محصولات سایر شرکت های سرمایه پذیر و سایر اشخاص (حقیقی و حقوقی ) که در تهیه و تولید و بازرگانی

- طراحی و مهندسی اصولی و تفصیلی پروژه های در دست اجرا و آتی سایر شرکت های سرمایه پذیر.

- خرید، تهیه و تولید کلیه ی ماشین آلات مورد نیاز برای تهیه و تولید محصولات سایر شرکت های سرمایه پذیر و سایر اشخاص ( حقیقی و حقوقی ) که در تهیه ، تولید و بازرگانی محصولات از داخل یا خارج از کشور.

- حمل و نقل ، انبارداری ، بازاریابی ، توزیع و فروش محصولات و خدمات سایر شرکت های سرمایه پذیر و سایر اشخاص ( حقیقی و حقوقی ) که در تهیه ، تولید و بازرگانی محصولات فعالیت می کنند.

بنیادی : پترول در آخرین گزارش فروش منتهی به اردیبهشت ماه1400 از محل واگذاری سهام درآمدی حاصل نکرده است . همچنین سود محقق شده به ازای هر سهم در پایان سال گذشته مبلغ 4189 ریال به ازای هر سهم بوده است.

اشتراک گذاری :
پنل کاربری ثبت نام
تحلیل ها وبلاگ