دوره کریپتو 1

دوره آموزشی ارز دیجیتال مقدماتی به زبان ساده

دوره آموزشی ارزهای دیجیتال مقدماتی برای افراد مبتدی طراحی شده است که می‌خواهند مفاهیم اساسی و کلیات مربوط به ارزهای دیجیتال را یاد بگیرند و بتوانند با اطمینان از تصمیماتشان، دست به خرید و فروش بزنند و درآمد دلاری داشته باشند. در فیلم های دوره مقدماتی ارز دیجیتال ما هر چیزی که باید در مورد کریپتو، بلاکچین، تحلیل تکنیکال، الگوهای کندل‌ها و... بدانید را به زبان ساده به شما آموزش می‌دهیم. مطمئن باشید اگر با راهنمایی ما نقشه کامل و جامعی از مسیر ترسیم کنید، با کمی دقت می‌توانید از قدم گذاشتن در راه‌های ضررآور جلوگیری کنید و در مسیرهای سودساز حرکت کنید تا آنجا که تمام این نقشه مانند تصویر روشنی پیش رویتان حک شود. در ادامه به بررسی سرفصل‌های دوره آنلاین کریپتو مبتدی می‌پردازیم.

  • پشتیبانی دارد
  • سطح دوره مقدماتی
  • مدرس دوره تیم کریپتو درخشی
  • نحوه ارائه مشاهده آنلاین
  • تعداد جلسات 81 جلسه

در دوره مقدماتی آموزش ارز دیجیتال از پایه می‌خواهیم سیستم سودسازی در بازار ارزهای دیجیتال را به شما بیاموزیم تا به کمک آن بتوانید به درآمد دلاری برسید. به علاوه، مفاهیم اساسی در مورد کریپتوکارنسی (ارز دیجیتال) و بلاکچین‌ها را به شما آموزش می‌دهیم و این که کجا باید کریپتو بخرید و کجا بفروشید. بعد از مشاهده فیلم آموزش مقدماتی ارزهای دیجیتال شما به راحتی تشخیص می‌دهید که در بازه‌های زمانی مختلف، باید روی بیت کوین‌‌ها سرمایه گذاری کنید یا آلت کوین‌ها، دید بلند مدت داشته باشید یا کوتاه مدت و...

ما در پکیج آموزش ارز دیجیتال مبتدی نکات بسیار مفیدی در اختیارتان می‌گذاریم و قول می‌دهیم که هیچ جای دیگر نمی‌توانید چنین مجموعه کامل و در عین حال آموزشی به زبان ساده پیدا کنید. ویدئوهای دوره آنلاین ارز دیجیتال مقدماتی حاصل چندین سال تجربه دکتر درخشی در بورس است و مفید بودن خود را از طریق موفقیت ایشان به اثبات رسانده است.

مباحثی که در دوره مقدماتی کریپتو یاد می‌گیرید

۱) مباحث تکنیکال بازار ارز دیجیتال
۲) کندل شناسی: در این قسمت از دوره آموزش مقدماتی کریپتو ما به شما کندل خوانی و الگوی رایج کندل را آموزش می‌دهیم تا کاملا به آن تسلط پیدا کنید.
۳) مدیریت سرمایه: یک مبحث بسیار مهم در بازار، مدیریت سرمایه است. اگر شما ندانید سرمایه خود را چطور استفاده کنید تا ضرر به بار نیاورد، تمام زحماتتان بر باد می‌آورد. بنابراین ما به شما می‌آموزیم که چگونه جلوی ضررهای احتمالی در بازار کریپتوکارنسی را بگیرید.
۴) مفاهیم مهم و اساسی ارزهای دیجیتال

مزایای دوره آموزش مقدماتی ارز دیجیتال آکادمی دکتر رضا درخشی نسبت به دوره‌های دیگر

ما علاوه بر ارائه فیلم آموزش ارزهای دیجیتال از مبتدی پشتیبانی ۱ ماهه برای این دوره در اختیار شما قرار می‌دهیم. به این صورت که شما به مدت ۱ ماه در طول آموزش خود، از کارشناسان متخصص این حوزه برای تصمیم گیری در معاملات بازار ارزهای دیجیتال کمک می‌گیرید و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب، می‌توانید هر سوالی که داشتید را بپرسید. همچنین ۳ ماه اشتراک همراهی تقدیم‌تان می‌شود که در آن، تحلیل روزانه، معرفی سهم، خبرهای تاثیرگذار و… را منتشر می‌کنیم و با استفاده از این مطالب در حین مشاهده ویدئوهای آموزشی، حرفه‌ای‌تر می‌شوید و حتی در همان دوره معاملات سودآور انجام می‌دهید.

درصورتی که هنوز سوال یا ابهامی درباره دوره آموزشی ارز دیجیتال مبتدی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان قبل از خرید بهره‌مند شوید.