بسم الله الرحمن الرحیم

 

دکتررضا درخشی کیست؟

دکتر رضا درخشی بنیانگذار آکادمی آموزشی دکتر درخشی است ، این آکادمی در بازار های مالی نظیر بورس تهران ، کرپتو کارنسی و فارکس در حال فعالیت و ارائه خدمات است.

اصلاح بازار بورس در سال 1399 و ارائه استراتژی نوسانگیری

دکتر درخشی در سال 99 با توجه به وضعیت بازار پس از اصلاح بازار بورس در لایو ها و پست های پیج بورس اینوست شروع به رواج استراتژی نوسان گیری کردند ، با توجه به فقدان یک محتوای مرجع در حوزه نوسانگیری برای افراد متضرر در بازار بورس ، دوره گلادیاتور نوسانگیری را تالیف و ارائه دادند که با استقبال خوب مردم مواجه شد.

از آنجا که همیشه دکتر درخشی با تلاش های شبانه روزی و تیمی محتواهای یونیک و کاربردی برای مردم شریف ایران آماده میکنند همواره مورد توجه خیل قابل توجهی از صاحب نظران بورسی نیز هستند ، در شهریور ماه سال 1399 با توجه به تاکیدات مکرر ایشان مبنی بر نوسانگیری ابتدا مورد نقد قرار میگرفتند اما چندی نگذشت که استراتژی نوسانگیری توسط بخش قابل توجهی از مدرسین بازار بورس به عنوان استراتژی مناسب بازار مورد توصیه قرار می گرفت !!!

 

خدمت به مردم

یکی از قوانین آکادمی دکتر درخشی خدمت به مردم بوده و هست ، طی گسترش آکادمی یکی از قوانینی که مکرر به تیمشان گوش زد میکردند ارائه بهترین خدمات به مردم بود . در زمستان سال 1399 همراه با تلاش های شبانه روزی در حوزه درمان و مبارزه با بیماری کرونا بنا به نیازی که دیدند دوباره دست به کاری خودجوش زدند و با تلاش های شبانه روزی تیمی دوره ای رایگان تحت عنوان "پیش بینی فرصت های سرمایه گذاری 1400" تدوین کردند.

در این دوره بازار های مختلف مالی را تحت بررسی قرار دادند و بهترین فرصت های سرمایه گذاری در سال 1400 را معرفی کردند

چندین هزار نفر توانستند از اطلاعات ارزشمند این دوره استفاده کنند ، جالب است که تا به حال بالای 96 درصد پیش بینی ها درست بوده و این موضوع رکوردی فوق العاده در پیش بینی بازار های مالی محسوب میشود.

در پیج های اینستاگرامی آکادمی فرصت های مناسب بسیاری در لایو‌ها ، پست ها و استوری های پیج بورس اینوست و کریپتو درخشی تا به حال معرفی شده ، مردم  توانستند با استفاده از همین فرصت هایی که به صورت رایگان ارائه میشدند سودهای چند صد درصدی و چند هزار درصدی کسب کنند.

بسیاری از این فرصت ها در پست ها ، لایو ها و هایلایت های مسواک1 ، مسواک 2 و هایلایت های کارنامه پیج های بورس اینوست و کریپتو درخشی مستند و ذخیره شده اند و قابل مشاهده هستند.

درست آور های دکتر درخشی :

قبولی در رشته پزشکی

راه اندازی اکادمی دکتر درخشی

مدیریت و راه اندازی چند بیزینس

تدریس و تربیت چند هزار دانشجو در حوزه بازار های مالی

 

چگونه سرمایه گذاری موفقی داشته باشیم؟

طی تجربه ی چند ساله ی تدریس به چند هزار دانشجو ، دکتر درخشی سیستمی 3 مرحله ای طراحی کردند.

 در این سیستم مسیری ویژه برای عزیزان علاقه مند به بازار های مالی تعریف شده و تلاش شده تا افراد علاقه مند با گذراندن این مسیر به کارشناسان حرفه ای بازار های مالی تبدیل شوند.

کلام آخر

خدا را شکر آکادمی دکتر درخشی به عنوان یک مجموعه ی پیشرو در ارائه آموزش های کاربردی و پولساز مورد حمایت مردم عزیز ایران بوده و سرمایه اصلی خود را به لطف خداوند حمایت های مردمی میداند ، بر این اساس همیشه در تلاش هست تا با تولید محتوای ارزشمند لطف مردم را جبران کند.

شما عزیزان میتوانید با دنبال کردن پیج های اینستاگرامی ، کانال های تلگرامی و محتوا های سایت از اطلاعات رایگان و ارزشمند بسیاری استفاده کنید.

 

دوست دار شما آکادمی دکتر درخشی

 

اشتراک گذاری :
پنل کاربری ثبت نام
تحلیل ها وبلاگ